Slotlar kumarhanelerde ya iyi ya da kötü arkadaşlardır. Size iyi vakit geçirmenin yanı sıra para da kazandırıyorlar; aynı zamanda kaybetmenize, hatta an ve para kaybetmenize neden olurlar. Ancak eğer bir oyuncu slotlarda oynarken ne yapması gerektiğini biliyorsa ikinci durumdan kaçınılabilir.

Önemli miktarda para yatırmanız durumunda büyük bonuslar sunan çevrimiçi kumar siteleri vardır. Gerçekten kumar bağımlısı olan bazı insanlar anında ilgilerini çekecek ve çok geçmeden bir ticari işletmeyi dolandırmak için yatırdıkları dolarları teklif ettiklerini fark edeceklerdir. Aviator Demo Genellikle müşterilere ödeme yapan bazı siteler ve yazılım işlevlerini kendi lehlerine kullandıklarından şüphelenilen bazı çevrimiçi oyun şirketleri vardır.

Birçok kumarın eğlenceyi temsil etmesinin ikinci nedeni. Birçoğumuz makul miktarda bir gelir elde edebilmek için kumarhanede eğlenceli bir gece geçirebilmeyi ve kaybedebilmeyi severiz. Sorun şu ki, ölçülülük çizgisinin içine girdiğimizde herhangi birimizin zevki artacak mı? Doğru cevap, kontrole ihtiyaç duymadan zevkinizi asla artıramazsınız. Kumar çünkü bir kişi kazansa bile, bir kişi yapıyor, benim “zevkimizi kelimelerle geri satmak” dediğim şey bu. Kazandığınızda aşırı keyif alırsınız çünkü makineyi yenersiniz. Ancak bir hafta sonra hepsini kaybettiğinizde, ihtiyaçlarınızı satın almak için ihtiyacınız olan bir miktar para varken, içinde bulunduğunuz yiyeceklerle çarpıyor ve aşırı acı çekiyorsunuz.

OYUN MENÜSÜ – Bu menüyü seçtiğinizde, microSD ön ödemeli kartınız varken sakladığınız tüm bu oyun dosyaları, homebrew uygulamaları vb. için anında bir rapora yönlendirilebilirsiniz. Yüklemeye yardımcı olacağınız dosyayı seçmek için NDS üzerindeki kontrol panelini kullanabilirsiniz. Müşterinin zamanı için bir oyun yüklüyorsanız, oyunu seçtikten sonra oyun için bir kayıt dosyası oluşturmanız gerektiğini doğrulamanız istenecektir. Oyununuzu korumak istiyorsanız bu gereklidir. Oyun kayıtlarınız, oyun dosyalarıyla tamamen aynı microSD kartta depolanır – bu oyunları daha sonra diğer dosyalarla birlikte silmek istiyorsanız çok harika, bir kişi kaydettiğiniz oyun dosyalarınızı gelecekte kullanmak üzere şimdi PC’ye kopyalayabilir. o oyunu tekrar pas geçmek veya çağırmak için.

Ancak çevrimiçi kumar oynamaya başlamak için bahis söz konusu olduğunda her zaman ihtiyatlı olun. Asla ödünç alınan parayla kumar oynamayın. Yalnızca nakit satış elde etmenize eğilimli kumar. Ayrıca, sayısız insanın kumar nedeniyle iflas ettiğini ve geri ödemeleri gerekenden daha uzun süre borçlanmanın yeni bir sonucu olarak sık sık dakika kartı borcu biriktirdiğini herkesin hesaba katması gerekebilir.

Keyif aldığınız kesintiler, tıpkı Slot makinelerinin elinizden paraları alması gibi, gününüzün dışında biraz zamanınızı mı alıyor? Bir Slot makinesine beslediğiniz her paranın kontrolünün sizde olduğunu biliyorum, ancak bir kişinin etkinlik gününde yaşadığı tüm kesintilerin kontrolünün sizde olması gerekmez, ayrıca bazılarının genel olarak asla durmaması da mümkündür.

Slot makinesi oyunları oynarken başka bir hesap, oynanabilecek en iyi slotlarda koşacak hesap olacaktır. Bir slot oyuncusu olarak, kazanan iddiaların yakınındaki makinelerde oynamanızı tavsiye etmek için, en iyi ödeme yapan makinelerin kesinlikle yerleştirileceği yer çok daha azdır. Kumarhaneler bunu yapar çünkü yoldan geçenlerin, kumarhane savaşlarını kazananların muzaffer tezahüratlarını duyduklarında kolayca slot oynamaya yönelmeleri yaygın bir gerçek olabilir.

Ancak henüz tüm umutlar kaybolmadı; devam eden çalışmalar sayesinde daha iyi tedaviler ve yöntemler ortaya çıktı. Çok sayıda etkili tedavi ve teknik, insanlara kumarı bırakma ve nüksetme durumlarını azaltma ve hatta tamamen durdurma yolları konusunda yardımcı olmuştur.

Categories: Miscellaneous